Grzegorz Zielinski

Psychoterapeuta, Coach

P: 0490 255 602     E: grzegorz@melbourneprocessworkcentre.org

Adres:  17 Grattan St, Carltonoraz online.

Jestem Certyfikowanym Psychoterapeutą i Certyfikowanym Coachem (Instytut Psychologii Procesu). Posiadam Dyplom Psychologii Zorientowanej na Proces wydany przez Instytut Psychologii Procesu w Polsce i uznawany przez International Associacion of Process Oriented Psychology. W ramach kursu nauczycielskiego prowadzę również superwizję psychoterapeutów i coachów w IPP.
Należę do zespołu Australia and New Zealand Process Oriented Psychology. Jest to szkoła kształcąca psychoterapeutów w Australii i Nowej Zelandii.
Jestem również członkiem zespołu Process Work Institute of India, szkoły kształcącej w psychologii procesu w Mumbaju.
Należę do Psychotherapy and Counselling Federation of Australia oraz do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu.

Ukończyłem studia magisterskie w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w problemach terapii i rozwiązywania konfliktów.

 

PSYCHOTERAPIA

Prowadzę psychoterapię indywidualną, par oraz rodzinną.
Pracuję z osobami w różnym wieku, o różnych orientacjach seksualnych, przynależności etnicznej czy wyznaniach. 

Psychoterapię prowadzę po polsku i po angielsku, bezpośrednio oraz online.

Praktykę rozpocząłem w 2003 roku w ośrodku POZA CENTRUM w Warszawie. W 2015 przeprowadziłem się do Melbourne i dołączyłem do  Melbourne Processwork Centre.

WARSZTATY I SZKOLENIA

Prowadzę warsztaty rozwoju osobistego, oraz szkolenia z psychoterapii zorientowanej na proces.

Zrealizowałem kilka projektów warsztatowo-szkoleniowych:
„Psychologia Kariery”, “Przepływ w Relacjach” oraz “Feedback, czyli informacja zwrotna”.

Moim celem tworząc i prowadząc “Psychologię Kariery” było wypracowanie i uczenie umiejętności rozpoznawania tego czy trudności w pracy są sygnałem do zmiany pracy, czy też do zmiany swojego stylu pracy. Po czym to poznać i jak skorzystać z trudności jako z okazji do rozwoju i wsparcia siebie i swojej kariery;

Feedback” – w ramach tego projektu stworzonego razem z Katrzyną Bekier z ośrodka Poza Centrum, przeprowadziliśmy szkolenia zamknięte dla firm (Colliers, Saint-Gobain, Motul) oraz warsztaty otwarte i wykłady. Naszym celem było rozwijanie postawy i umiejętności aktywnego poszukiwania feedbacku dla siebie i umiejętności korzystania z niego oraz skutecznego dawania informacji zwrotnej innym.

“Przepływ w Relacjach” – Razem z Katarzyną Olgą Libich z ośrodka Poza Centrum stworzyliśmy cykl warsztatów rozwojowych o relacjach, podzielonych na trzy części: nawiązywanie relacji, pogłębianie relacji oraz kończenie relacji i rozstania.

PRACA Z GRUPAMI

Współzałożyłem Centrum Dialogu Społecznego przy Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie . W ramach CDS prowadziłem i współprowadziłem wiele spotkań i debat na tematy społeczne dotyczące spraw lokalnych, np: w Warszawie, Wrocławiu, Augustowie czy Bolesławcu, oraz o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Pracuję z grupami i organizacjami, które są zainteresowane zrozumieniem własnych konfliktów i dynamiki grupy i organizacji oraz wspieraniem rozwoju całej organizacji jak i poszczególnych pracowników.

 

Kontynuuję kształcenie i podnoszenie swoich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego przez udział w szkoleniach i warsztatach oraz regularną superwizję indywidualną.

 

Share This